Ulrica Hydman Vallien färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade Ulrica HV, vardera numrerade 145/380, färglitografi, ca 34 x 45 cm

Ett glas med skada

316453

2015-06-13