Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade Ulrica HV, vardera numrerade 145/380, färglitografi, ca 34 x 45 cm
Ett glas med skada
316453
2015-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här