Monica Säter tempera

Monica Säter tempera
Monica Säter tempera
Monica Säter tempera
Monica Säter tempera

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONICA SÄTER (samtida), "Grå byggnation", monogramsignerad och daterad MS 95, tempera, 79x97 cm

316457

2015-06-13