Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Kvinna och häst, signerad Rosensohn 49/50, färgetsning, 59x49 cm

Gulnader

316465

2015-06-13