Lennart Rosensohn
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Ur Jerusalem memories, signerad Rosensohn 33/50, färgetsning, 66x78 cm
Kuntoraportti
316466
Päivämäärä:
2015-06-13