Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Ur Jerusalem memories, signerad Rosensohn 33/50, färgetsning, 66x78 cm

Kuntoraportti

316466

Päivämäärä:

2015-06-13