Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
P.G. THELANDER (född 1936), "Längtan till havet", signerad P.G. Thelander samt P.G.T i plåten, numrerad 136/225, färglitografi, ca 45 x 63 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
316479
2015-06-27