Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurscen, signerad Chia, numrerad 44/50, carborundumetsning samt handkolorering, 97x112 cm
316487
2015-06-13
Gör en kostnadsfri värdering här