Sandro Chia färgetsning

Sandro Chia färgetsning
Sandro Chia färgetsning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): Figurscen, signerad Chia, numrerad 44/50, carborundumetsning samt handkolorering, 97x112 cm

316487

2015-06-13