Orientmatta Karabagh antik

Orientmatta Karabagh antik
Orientmatta Karabagh antik
Orientmatta Karabagh antik
Orientmatta Karabagh antik

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Karabagh, antik, ca 242x134 cm
Proveniens: Svensk privat samling

Renoverad, ställvis hårt sliten, malskador

316500

2015-06-17