Orientmatta Qashqai Shekarlu antik

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

ORIENTMATTA, Qashqai Shekarlu, antik 1800-talets slut, 228 x 156 cm
Proveniens: Svensk privat samling

Renoverad, ställvis hårt sliten

316501

2015-06-17