Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÅP, 2-delat, barockstil, 1800-tal, ek, höjd ca 232, 160x70 cm
Zustandsbeschreibung
Nyckel saknas, utbytt lås, utbytta beslag, skador, renoverat, kompletterat, saknar delar
316524
2015-06-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner