Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKÅP, 2-delat, barockstil, 1800-tal, ek, höjd ca 232, 160x70 cm

Zustandsbeschreibung

Nyckel saknas, utbytt lås, utbytta beslag, skador, renoverat, kompletterat, saknar delar

316524

2015-06-13