Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Konversation på stranden, Bretagne, signerad Hagborg, olja på duk, 73,5 x 54 cm.
Krackeleringar
316537
2015-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här