August Hagborg olja motiv från Bretagne
Klubbat för:
13 500 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Konversation på stranden, Bretagne, signerad Hagborg, olja på duk, 73,5 x 54 cm.
Kuntoraportti
Krackeleringar
316537
Päivämäärä:
2015-06-16