August Hagborg olja motiv från Bretagne

Klubbat för:

13 500 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Konversation på stranden, Bretagne, signerad Hagborg, olja på duk, 73,5 x 54 cm.

Kuntoraportti

Krackeleringar

316537

Päivämäärä:

2015-06-16