Brosch Lea Stein

Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein
Brosch Lea Stein

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEA STEIN, brosch, Paris, 1930-tal, bakelit, i form av en pingvin, signerad, höjd 9 cm

316541

2015-06-16