Gunnar Johnsson blandteknik
2015-06-13
316564
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): "Vattenfall", signerad G Johnsson, daterad 1963 a tergo, blandteknik, ca 17x24 cm