Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

4 600 SEK

1 500 SEK

MINIATYRPORTRÄTT, 6 st., tidigt 1800-tal, olika material, RELIEFER, 5 st., gips, för daktyliotek, bokmärke, strumpeband och avbildning i siden, samt en silhuettedocka i klippt papp daterad 1837

316580

2015-06-13