Klubbat för:
4 600 SEK
1 500 SEK
MINIATYRPORTRÄTT, 6 st., tidigt 1800-tal, olika material, RELIEFER, 5 st., gips, för daktyliotek, bokmärke, strumpeband och avbildning i siden, samt en silhuettedocka i klippt papp daterad 1837
316580
2015-06-13