Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
VOTIV-TAVLA, Egypten, med hieroglyfer, delvis i kartuscher, höjd 11 cm, GUDINNA, lergods, antiken, höjd 13,5 cm
Slitage, skador, lagningar
316584
2015-06-14