Grand Tour-souvenirer

Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer
Grand Tour-souvenirer

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

VOTIV-TAVLA, Egypten, med hieroglyfer, delvis i kartuscher, höjd 11 cm, GUDINNA, lergods, antiken, höjd 13,5 cm

Slitage, skador, lagningar

316584

2015-06-14