Marika Lang litografi
2015-06-19
316611
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): Götaplatsen Göteborg, signerad, mixed media på akvarellpapper, ca 20 x 38 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.