Kalle Bergren Stockholm

Kalle Bergren Stockholm
Kalle Bergren Stockholm
Kalle Bergren Stockholm
Kalle Bergren Stockholm

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALLE BERGGREN (född 1949): "Trottoarbild" - Stockholm, signerad och daterad Kalle Berggren -1978, olja på duk, 21x23 cm

316612

2015-06-15