Helmtrud Nyström

Helmtrud Nyström
Helmtrud Nyström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): "Sundet", signerad och daterad 1982, 77/90, färglitografi, 48x49 cm

316613

2015-06-15