Jonny Forsström oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JONNY FORSSTRÖM (född 1944): "I think it´s pretty dark in here", signerad och daterad J Forsström 1986, olja på duk, 110x160 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Färgbortfall i kanterna
316617
2015-06-19