Jonny Forsström oljemålning

Jonny Forsström oljemålning
Jonny Forsström oljemålning
Jonny Forsström oljemålning
Jonny Forsström oljemålning
Jonny Forsström oljemålning
Jonny Forsström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JONNY FORSSTRÖM (född 1944): "I think it´s pretty dark in here", signerad och daterad J Forsström 1986, olja på duk, 110x160 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Färgbortfall i kanterna

316617

2015-06-19