Lyrbord Karl Johan

Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan
Lyrbord Karl Johan

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYRBORD, 1800-tal, Karl Johan, fanér i mahogny, sarg med låda, höjd ca 76, 46x55 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage/fläckar, benställning med obetydlig fanérskada, senare nyckel

316620

2015-06-15