Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm, oramad

316628

2015-06-15