Lena Linderholm
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm, oramad
Kuntoraportti
316641
Päivämäärä:
2015-06-15