Lars Hillersberg
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2005), Cash Art, blandteknik på grafisk botten (grafiskt tryck/collage/handkolorering), signerad och numrerad Lars Hillersberg 27/200, ca 29x38 cm
Smärre hanteringsveck
316680
2015-06-16