Lars Hillersberg

Lars Hillersberg
Lars Hillersberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2005), Cash Art, blandteknik på grafisk botten (grafiskt tryck/collage/handkolorering), signerad och numrerad Lars Hillersberg 27/200, ca 29x38 cm

Smärre hanteringsveck

316680

2015-06-16