John Newman

John Newman
John Newman
John Newman
John Newman

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN NEWMAN (USA 1952): "Sotto Voce", signerad och daterad 1990, 10/42, Tyler graphics, färglitografi, 146x146 cm
PROVENIENS: Heland Wetterling Gallery, Stockholm

316684

2015-06-16