Bartolomeus Van Bassen tillskriven olja på pannå

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BARTOLOMEUS VAN BASSEN (Holland c. 1590-1652): tillskriven, Kyrkointeriör, bär signatur van Steenwyck, olja på pannå, 34x39,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Lagningar, retuscher

316696

2015-06-16