Bartolomeus Van Bassen tillskriven olja på pannå
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BARTOLOMEUS VAN BASSEN (Holland c. 1590-1652): tillskriven, Kyrkointeriör, bär signatur van Steenwyck, olja på pannå, 34x39,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Lagningar, retuscher
316696
2015-06-16