Månskenslampa
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MÅNSKENSLAMPA, för 1 ljus, 1800-tal, kupa i frostat grönst glas, med dekor av blad, kupans höjd inkl. fästen ca 37
Kuntoraportti
Slitage, ett smärre snagg
316723
Päivämäärä:
2015-06-23