Giovanni Battista Piazzetta tillskriven olja

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GIOVANNI BATTISTA PIAZZETTA (1682-1754) tillskriven, Man med pipa, olja på duk, 43x35 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Krackeleringar, färgbortfall

316747

2015-06-17