Taburmajor samtida

Taburmajor samtida
Taburmajor samtida
Taburmajor samtida
Taburmajor samtida
Taburmajor samtida
Taburmajor samtida

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

TAMBURMAJOR, samtida, stomme i svartlackerat gjutjärn, hängare i vitmetall, höjd ca 170 cm

Smärre ytskador, bruksslitage

316756

2015-06-17