Oidentifierad konstnär orientalisk interiör

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

H. MARTIN (1900-tal): Orientalisk interiör, signerad och daterad H. Martin, Paris 1903, olja på duk, 120x152,5 cm

316762

2015-06-17