Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
L. DECRAIS*** (1800-tal): Avbruten syjunta, signerad L. Decrais, olja på duk, 50x82 cm
316763
2015-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här