Jacob Kock väggpendyl

Jacob Kock väggpendyl
Jacob Kock väggpendyl
Jacob Kock väggpendyl
Jacob Kock väggpendyl
Jacob Kock väggpendyl
Jacob Kock väggpendyl

Klubbat för:

7 600 SEK

10 000 SEK

JACOB KOCK, väggpendyl, gustavianskt stockholmsarbete, Jacob Kock Stockholm (hovurmakare i Stockholm, rättigheter 1737-1805), slagfunktion, förgylld, höjd 91 cm

Ombronserad, slitage

316768

2015-06-17