Klubbat för:
7 600 SEK
10 000 SEK
JACOB KOCK, väggpendyl, gustavianskt stockholmsarbete, Jacob Kock Stockholm (hovurmakare i Stockholm, rättigheter 1737-1805), slagfunktion, förgylld, höjd 91 cm
Ombronserad, slitage
316768
2015-06-17