Tazzor

Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TAZZOR, 1 par, 1800-tal, marmor, diameter 22 cm, höjd 15 cm

Lagningar, smärre nagg

316771

2015-06-17