Leif Johansson oljemålning
2015-06-17
316773
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 100x105 cm