Bernardino Luini, hans efterföljare, olja på pannå

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BERNARDINO LUINI, hans efterföljare (1800-tal): Dygden och Fåfängan, olja på pannå, 71x79 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Lagningar, sprickor, retuscher

316788

2015-06-17