Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BERNARDINO LUINI, hans efterföljare (1800-tal): Dygden och Fåfängan, olja på pannå, 71x79 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Lagningar, sprickor, retuscher
316788
2015-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här