Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÅKE LANGE (1909-1975): efter, Järnvägsskylt, stämpelsignerad Lange, c-print, ca 30x30 cm, oramad, i passepartout,
PROVENIENS: Konstnärens familj
316796
2015-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här