Åke Lange

Åke Lange
Åke Lange
Åke Lange
Åke Lange

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE LANGE (1909-1975): efter, Järnvägsskylt, stämpelsignerad Lange, c-print, ca 30x30 cm, oramad, i passepartout,
PROVENIENS: Konstnärens familj

316796

2015-06-17