Åke Lange Mercedes

Åke Lange Mercedes
Åke Lange Mercedes

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅKE LANGE (1909-1975): efter, "Mercedes Benz"- Strandvägen, stämpelsignerad Lange, c-print, ca 39x39 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

316800

2015-06-19