Läsande kvinna oljemålning

Läsande kvinna oljemålning
Läsande kvinna oljemålning
Läsande kvinna oljemålning
Läsande kvinna oljemålning
Läsande kvinna oljemålning
Läsande kvinna oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kopia Pieter Jaenssen Elinga: Interiör med läsande kvinna, monogramsignerad AP, olja på duk, ca 40 x 29 cm

Färgbortfall

316840

2015-06-18