Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ILSE CLAESSON, skål, Rörstrand 1930-tal, flintgods, dekor av pantrar, blad och stjärnor i grönt mot svart fond, invändigt grönglaserad, höjd 17,5, diameter 28 cm
Lagning (spricka)
316844
2015-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här