Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960) (2), "Tittägg" samt "Patrask" signerade Angelica Wiik, 66/290 samt 45/290, färglitografier med glitter, ca 42,5 x 29 cm vardera
316852
2015-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här