Angelica Wiik färglitografier

Angelica Wiik färglitografier
Angelica Wiik färglitografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960) (2), "Tittägg" samt "Patrask" signerade Angelica Wiik, 66/290 samt 45/290, färglitografier med glitter, ca 42,5 x 29 cm vardera

316852

2015-06-17