Olof Arborelius olja på duk

Olof Arborelius olja på duk
Olof Arborelius olja på duk
Olof Arborelius olja på duk
Olof Arborelius olja på duk
Olof Arborelius olja på duk
Olof Arborelius olja på duk

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Vattendrag, signerad Olof Arborelius 1912, olja på duk, 73,5x60 cm

316856

2015-06-17