Valfrid Nelson oljemålning

Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning
Valfrid Nelson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VALFRID NELSON (1849-1930): Alplandskap, signerad och daterad Valfrid Nelson -87, olja på pannå, 62x38 cm

316877

2015-06-17