Waldemar Sjölander gouache
Valmis
2015-06-18
316900
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Komposition, i svart, vitt och lila, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1977, gouache, ca 49x64 cm