Waldemar Sjölander gouache

Waldemar Sjölander gouache
Waldemar Sjölander gouache
Waldemar Sjölander gouache
Waldemar Sjölander gouache

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Komposition, i svart, vitt och lila, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1977, gouache, ca 49x64 cm

316900

2015-06-18