Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997), höstbord, signerad och daterad Tage Hedqvist 80, olja på duk, 81 x 100 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

316904

2015-06-18