Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAGE HEDQVIST (1909-1997), höstbord, signerad och daterad Tage Hedqvist 80, olja på duk, 81 x 100 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
316904
2015-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här