Skåp nordeuropeiskt 1600-tal eller äldre
Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, nordeuropeiskt, 1600-tal eller äldre, ek och valnöt, genombrutna dörrar, beslag i smide, höjd ca 142, 92x40 cm
Renoverat, kompletterat, sprickor, ytskador, lås finns nycklar saknas
316914
2015-06-18