Skåp nordeuropeiskt 1600-tal eller äldre

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, nordeuropeiskt, 1600-tal eller äldre, ek och valnöt, genombrutna dörrar, beslag i smide, höjd ca 142, 92x40 cm

Renoverat, kompletterat, sprickor, ytskador, lås finns nycklar saknas

316914

2015-06-18