Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VITRINSKÅP, 2-delat, 1800-tal, betsad furu, dörrspeglar i grön glasmassa, beslag i mässing, höjd ca 215, 170x47 cm

Skador, renoverat och slitage

316921

2015-06-18