Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), (6), figurkompositioner, signerade Lindström, 85/150, färglitografi, 57x79 cm, originalmapp medföljer
Ett glas med skada
316953
2015-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här