Bengt Lindström färglitografi
2015-06-18
316953
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), (6), figurkompositioner, signerade Lindström, 85/150, färglitografi, 57x79 cm, originalmapp medföljer
Ett glas med skada