Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), (6), figurkompositioner, signerade Lindström, 85/150, färglitografi, 57x79 cm, originalmapp medföljer

Ett glas med skada

316953

2015-06-18